Nowy numer 41/2019 Archiwum

Stare z nowoczesnym

Przez trzy dni w Stalowej Woli królował polski design.

Dni Dizajnu zorganizowało Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

– Muzeum pragnie kontynuować ideę towarzyszącą narodzinom miasta COP-u, czyli łączenie tradycji z nowoczesnością. Najlepszym tego dowodem są organizowane przez muzeum wystawy designu prezentowane zarówno w Polsce, jak i za granicą, na przykład „Unpolished”, „Polska Folk” czy „Dziecinada” – powiedziała Lucyna Mizera, dyrektor MR w Stalowej Woli.

Program dni był bardzo bogaty, w tym warsztaty dla studentów architektury zakończone panelem dyskusyjnym oraz trzy wystawy: „Ilustrowany elementarz dizajnu”, „Nieświadomość zbiorowa” oraz „Kto jesteś?”. Całość uwieńczył koncert kwartetu Obara International.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL