Nowy numer 41/2019 Archiwum

Teledysk na urodziny

Lider zespołu „Partita” Andrzej Frajndt, nowodębianin, skomponował piosenkę na 50. urodziny rodzinnego miasta.

Piosenka ma tytuł „Gdzieś na mapie Europy”. Z inicjatywy burmistrza Nowej Dęby Wiesława Ordona postanowiono nagrać też teledysk do piosenki.

W lipcu 2012 r. „Partita” w składzie: Andrzej Frajndt, Anna Pietrzak, Ludmiła Zamojska i Bronisław Kornaus pojawiła się w Nowej Dębie, gdzie kręcone były zdjęcia do tego teledysku. – Pragnę raz jeszcze podziękować Andrzejowi za tak cudowny prezent dla naszego miasta i całej „Particie” za jego wykonanie. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego teledysku – powiedział Krystian Rzemień, producent teledysku i dyrektor SOK.

Muzyczny film, jakim jest teledysk, pokazuje historię małego chłopca, który snuje się zakątkami Nowej Dęby i okolic. Można go obejrzeć na stronie SOK: www.kultura.nowadeba.pl/teledysk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL