Nowy numer 41/2019 Archiwum

Eko-akcja

Powiatowa akcja "Drzewko za makulaturę" udała się. Rozdano 4420 sadzonek jodeł, sosen i brzóz.

Mieszkańcy pozbyli się niepotrzebnej makulatury, a zyskali drzewka. - To już kolejna ekologiczna akcja powiatu. Zainteresowanie nią przeszło nasze najśmielsze wyobrażenia! Akcja „Drzewko za makulaturę” na pewno będzie miała kolejną edycję - zapewnił Mariusz Sołtys, wicestarosta stalowowolski.

Partnerem powiatu w tej akcji był Zakład Gospodarki Komunalnej z Pysznicy, który wraz z pracownikami zajął się ważeniem i odbiorem makulatury. A tej udało się zebrać około 40 ton!

- Nasi mieszkańcy są po prostu „eko”. A najbardziej cieszy fakt, że z rodzicami i dziadkami przychodziły też dzieci, które były dumne ze swoich zielonych zdobyczy. Na pewno ta nauka ekologii zostanie im w pamięci na długo - dodaje Aleksander Jabłoński, zastępca wójta gminy Pysznica.

Akcja „Drzewko za makulaturę” została dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz z budżetu stalowowolskiego powiatu.

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL