Nowy numer 34/2019 Archiwum

Palma do nieba

W Bielińcu kolo Ulanowa odbyła się kolejna edycja konkursu palm wielkanocnych.

W tym roku do udziału zgłoszono ponad 100 pięknie ozdobionych palm. Największa z nich miała prawie 17 metrów wysokości.

Konkurs „Moja Palma Wielkanocna 2013” zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Wsi Bieliniec. Konkursowe palmy zrobione były z gałązek wierzbowych, trzciny pospolitej, brzozy, jałowca, suszonych lub bibułowych kwiatów.

Jury w składzie: Magdalena Hasiak, Mirosław Kus oraz Grzegorz Węglarz w kategorii wiekowej od 5 do 12 lat najlepiej oceniło palmę wykonaną przez Oliwię Mierzwę z Bielińca. Drugi był Mateusz Wołoszyn z Bielińca, a trzeci Adrian Tryka z Koziarni.

Palmę pierwszeństwa w drugiej kategorii przyznano Kamili Budzyńskiej z Kurzyny. Następne miejsca zajęły Karolina Mroczek z Koziarni oraz Anna Chudzik z Gwoźdźca. W najstarszej kategorii zwyciężyła Beata Węglińska z Bielin. Na drugiej pozycji uplasowała się Agnieszka Budzyńska z Kurzyny, a trzecie miejsce na podium zajęła Maria Traka z Koziarni.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL