Nowy numer 41/2019 Archiwum

Posłuchajcie nienarodzonych

Duszpasterstwo akademickie zorganizowało wieczór dla życia. Poprzez sceny teatralne propagowano ochronę życia i ukazano tragizm aborcji.

Stalowowolscy studenci zaprezentowali w parafii bł. Jana Pawła II prezentację teatralno-poetycką o cywilizacji życia w ramach zbliżającego się Dnia Świętości Życia. Podczas spotkania zaprezentowali, jakim dobrem jest przekazanie i przyjęcie nowego życia oraz jak wielkim spustoszeniem duchowym jest grzech aborcji.

– Było to swoiste omówienie, czym jest i jakie znaczenie ma ludzkie życie i jak ważna jest jego ochrona od momentu poczęcia do naturalnej śmierci – powiedział ks. Mariusz Kozłowski, proboszcz parafii.

Treści pro life oraz tragizm związany z zabójstwem nienarodzonych zaprezentowano poprzez inscenizacje teatralne oraz w tekstach popularnych piosenek. Udział w wydarzeniu wielu młodych osób był równocześnie ich opowiedzeniem się za życiem od poczęcia do naturalnej śmierci.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL