Nowy numer 41/2019 Archiwum

Pożar im niestraszny

XXXVI eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" odbyły się w Jarocinie.

W Zespole Szkół w Jarocinie do turnieju przystąpiło 23 uczniów reprezentujących wszystkie gminne szkoły. Uczestnicy musieli się wykazać jak największą wiedzą z zakresu profilaktyki przeciwpożarowej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, sprzętu gaśniczego i środków gaśniczych. – Główną ideą turnieju jest rozpowszechnianie znajomości zagadnień bezpieczeństwa pożarowego wśród najmłodszych członków naszego społeczeństwa – powiedział Tomasz Podpora z UG w Jarocinie.

Wśród zwycięzców turnieju znaleźli się: Mateusz Tomecki (Domostawa), Dawid Bieńko i Arkadiusz Czuba (obydwaj z Golców), Dominik Grzybowski (Szyperki ) oraz Lucyna Małys, Ewelina Szostak i Damian Krawiec (wszyscy troje z Jarocina). Zdobywcy pierwszych miejsc, Mateusz Tomecki i Lucyna Małys, wezmą udział w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 12 kwietnia 2013 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nisku. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali od wójta gminy Zbigniewa Walczka upominki w postaci akcesoriów komputerowych, książek i przyborów szkolnych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL