Nowy numer 41/2019 Archiwum

Dziękujemy za serce!

Podczas tegorocznej akcji dobroczynnej „Wielkanocna Zbiórka Żywności” zebrano ponad 1000 kg produktów spożywczych, które trafią do potrzebujących.

W akcję zaangażowanych było 120 wolontariuszy z 9 szkół naszej diecezji. Przez dwa dni pełnili oni dyżury w 20 sklepach w Sandomierzu, Tarnobrzegu i Stalowej Woli.

Podczas akcji osoby robiące zakupy, mogły włączyć się do corocznej akcji mającej za cel pomoc najuboższym rodzinom w godnym przeżyciu świąt.

- Wszystkim osobom dobrej woli, które wsadziły do oznakowanych koszy Caritas produkty żywnościowe pragniemy serdecznie podziękować. Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich osób, które aktywnie włączyły się w zbiórkę, począwszy od darczyńców, przez wolontariuszy, po kierowników i właścicieli sklepów - mówi ks. Bogusław Pitucha, dyrektor Caritas.

Z zebranych produktów wolontariusze Caritas przygotują paczki żywnościowe, które następnie zostaną przekazane osobom ubogim. O wielkości paczki przeznaczonej dla danej rodziny zadecyduje liczba osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym. Do każdej z paczek będzie dołączana wędlina, chleb i cukrowy baranek wielkanocny.

Paczki będą wydawane w dniu 26 marca 2013 roku w siedzibie Caritas w Sandomierzu przy ulicy Opatowskiej.

Wielkanocna Zbiórka Żywności   Wielkanocna Zbiórka Żywności
Kwestę przeprowadzili wolontariusze Caritas
Archiwum Caritas
Wielkanocna Zbiórka Żywności   Wielkanocna Zbiórka Żywności
Kwestę przeprowadzili wolontariusze Caritas
Archiwum Caritas
Wielkanocna Zbiórka Żywności   Wielkanocna Zbiórka Żywności
Kwestę przeprowadzili wolontariusze Caritas
Archiwum Caritas


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL