Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nowi Rycerze Kolumba

Do grona Rycerzy Kolumba w diecezji sandomierskiej zostało włączonych 20 członków. Nowa Rada powstaje w Stalowej Woli.

Uroczystość inicjacji, czyli wprowadzenia nowych członków rycerstwa, odbyła się w parafii akademickiej w Stalowej Woli. Rozpoczęła się Mszą św. sprawowaną przez ks. Mariusza Kozłowskiego, proboszcza parafii, który wygłosił homilię skierowaną do kandydatów na rycerzy. Następnie zespół inicjacyjny z Rady 15239 w Tarnobrzegu przyjął w poczet Rycerzy Kolumba 20 mężczyzn ze Stalowej Woli, Nowej Dęby i Ostrowca Świętokrzyskiego.

– Pragnę bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie księży ze Stalowej Woli i Nowej Dęby w rozwój naszej organizacji oraz zachętę do uczestnictwa w niej – powiedział Krzysztof Zuba, delegat rejonowy Rycerzy Kolumba.

Rycerze Kolumba działają już w kilku parafiach naszej diecezji, tworząc trzy rady w Ostrowcu Świętokrzyskim, Tarnobrzegu i Ożarowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL