Nowy numer 47/2019 Archiwum

Redaktor wydania

Od lipca tego roku zmienią się radykalnie zasady gospodarki odpadami. Samorządy od kilku miesięcy intensywnie się do tego przygotowują.

Niektóre, jak np. Grębów, są liderem w regionie. Teraz najważniejsze to... przekonanie mieszkańców, ponieważ nie wszyscy wierzą w konieczność zmian (s. IV–V). Do tematyki Wielkiego Postu nawiązujemy z kolei w artykułach „Duchowi mocarze” (s. VI) oraz o wielkopostnej jałmużnie (obok). W tym numerze piszemy również o leczniczej mocy miłości, o której przekonują nas siostry sercanki na s. VII w artykule „Całe nasze apostolstwo”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama