Nowy numer 25/2018 Archiwum

Udany debiut

Młodzieżowa Orkiestra Dęta działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dzwoli wystąpiła z pierwszym koncertem przed tak licznym gronem.

Koncert odbył się w kościele parafialnym pw. Św. Józefa Robotnika w Kocudzy. Orkiestra powstała zaledwie rok temu i składa się z 20 muzyków, z których najmłodszy ma 10 a najstarszy 17 lat! Jej kapelmistrzem jest Aleksander Krzos.  - To niezwykłe przeżycie patrzeć na tak młodych, zdolnych ludzi, którzy z ogromnym skupieniem i pasją grają niełatwe przecież utwory muzyczne - powiedziała jedna z parafianek tuż po koncercie.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma