Nowy numer 43/2020 Archiwum

„Jutrzenka” dla najmłodszych

W Staszowie otwarto placówkę dziennego wsparcia. Świetlica nosi nazwę „Jutrzenka" i jej zadaniem jest pomoc rodzinom w realizacji funkcji opiekuńczo - wychowawczej oraz edukacyjnej.

Z zajęć świetlicowych korzystać będą dzieci w wieku 7-15 lat. Staszowski Ośrodek Pomocy zadeklarował także wsparcie rodzin w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, a także pomoc dzieciom w ich trudnościach w szkole. Świetlica oferować będzie bezpłatnie bogaty program atrakcyjnych zajęć edukacyjnych, sportowych i artystycznych. Kadrę stanowią wykwalifikowane i doświadczone nauczycielki, Anna Kowalska pełniąca funkcję kierownika świetlicy oraz Wioletta Hatak, wychowawca. Podczas otwarcia placówki Romuald Garczewski, burmistrz Staszowa zadeklarował, iż docelowa działalność Ośrodka będzie znacznie szersza i swoimi działaniami będzie obejmować zadania realizowane w innych jednostkach organizacyjnych, w tym w świetlicach i obiektach sportowych.

Otwarcie staszowskiej "Jutrzenki"   Otwarcie staszowskiej "Jutrzenki"
Nowa świetlica posłuży najmłodszym
Ireneusz Kapusta

 

 

 

 

 

 

 

Staszowska świetlica mieści się blisko centrum, przy ul. Szkolnej, w tzw. „starym przedszkolu". Pomieszczenie jest wyremontowane oraz posiada nowoczesne i bardzo atrakcyjne wyposażenie. Znajdują się tam zarówno akcesoria dydaktyczne i sportowe, jak i komputery oraz konsole do gier.

Otwarcie staszowskiej "Jutrzenki"   Otwarcie staszowskiej "Jutrzenki"
Nowa świetlica posłuży najmłodszym
Ireneusz Kapusta

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama