Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pyszny powiat

Kulinarny projekt realizuje stalowowolski powiat. Do współpracy włączyły się gminy Pysznica, Zaleszany, Zaklików i Radomyśl nad Sanem.

Projekt nazywa się  „Powiat Stalowowolski od kuchni – popularyzacja lokalnych produktów kulinarnych gmin Powiatu Stalowowolskiego”. W jego ramach, za pieniądze z szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE (prawie 2,2 tys. franków szwajcarskich), powstanie folder informacyjno - promocyjny z 19 lokalnymi produktami.  Będzie je można pokosztować 1 marca podczas Powiatowego Dnia Animatora Kultury i Sportu. W urzędach gmin biorących udział w projekcie zawisną plakaty „Dobre, bo nasze…” ze zdjęciami produktów kulinarnych. – Dla powiatu realizacja projektu to także znakomite narzędzie promocji. Uruchomimy też specjalną zakładkę na stronie internetowej, gdzie mieszkańcy będą mogli nadsyłać swoje przepisy. W przyszłości może uda się wydać „powiatową książkę kucharską” – powiedział Tomasz Wosk, naczelnik kancelarii starosty w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli. Więcej w najbliższym papierowym wydaniu sandomierskiego „Gościa Niedzielnego”.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma