Nowy numer 28/2018 Archiwum

Najpiękniejsza szopka wybrana

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Dziękujemy za udział i niezwykłą aktywność w głosowaniu internetowym.

Do redakcji nadesłano 31 zdjęć, które przedstawiały szopki indywidualne, rodzinne i parafialne. Komisja, po podliczeniu głosów internatów oraz oceniając innowacyjność i estetykę fotografii, I miejsce przyznała szopce parafii św. Wawrzyńca w Olbierzowicach, sfotografowanej przez Kamila Kosmacińskiego. II miejsce wśród głosujących zajęła szopka z parafii w Chobrzanach, trzecia nagroda została przyznana szopce w sanktuarium w Janowie Lubelskim.

Jury wyróżniło dwie kolejne: szopkę z parafii w Klimontowie oraz Martyny Rogali z klasy IIIa Szkoły Podstawowej nr 2 w Staszowie.

Gratulujemy wszystkim, którzy zgłosili się do konkursu, nie bojąc się surowej oceny internautów i jury. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do konkursu poprzez internetowe głosowanie.

  II miejsce - szopka w parafii Chobrzany
kl. Mateusz Czarnecki

  III miejsce - szopka w sanktuarium w Janowie Lubelskim
Ks. Michał Majecki

  Szopka wyróżniona - w parafii w Klimontowie
Ks. Paweł Piędzio
  Szopka wyróżniona
Martyna Rogala z klasy IIIa Szkoły Podstawowej nr 2 w Staszowie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma