Nowy numer 33/2018 Archiwum

Grudniowa Noc Młodych

Raz w miesiącu spotykają się na modlitwie i wspólnych rozważaniach, łącząc się z młodymi przygotowującymi się do Taizé.

W grudniowy piątkowy wieczór grupa młodzieży spotkała się na kolejnej Sandomierskiej Nocy Młodych. Są to modlitewne spotkania w łączności z młodymi przygotowującymi się do europejskiego spotkania Taizé. – Chcemy, aby zintegrowały lokalną młodzież oraz stały się alternatywą na dobre spędzenie wieczornego czasu – mówił ks. Marek Bednarz.

Grudniowe spotkanie było poświęcone miłości w różnych jej aspektach. Konferencję o ludzkim wymiarze miłości wygłosił ks. Krzysztof Irek. Po niej młodzi adorowali Chrystusa w Najświętszym Sakramencie przy wspólnym śpiewie i rozważaniach prowadzonych przez ks. Krzysztofa Kwiatkowskiego. – Przyszliśmy razem z naszymi przyjaciółmi, aby wspólnie modlić się i być razem. Jest to niesamowity czas, na którym możemy uwielbiać Jezusa za Jego wielką miłość. Polecam go także tym, którzy uważają, że są daleko od Kościoła i myślą, że Jezus o nich zapomniał. Tutaj mogą przyjść wieczorem i przekonać się, że On na nich także czeka. Serdecznie polecam i zapraszam – mówiła Katarzyna Łatka.

Sandomierskie nocne spotkania młodych są zaplanowane na cały rok, odbywają się w każdy trzeci piętek miesiąca. Rozpoczęcie o 19.30.

Wspólne spotkania integrują młodych    Wspólne spotkania integrują młodych Ks. Tomasz Lis/GN – Przyszliśmy razem z naszymi przyjaciółmi, aby wspólnie modlić się i być razem. Jest to niesamowity czas, na którym możemy uwielbiać Jezusa za Jego wielką miłość – mówią uczestnicy   – Przyszliśmy razem z naszymi przyjaciółmi, aby wspólnie modlić się i być razem. Jest to niesamowity czas, na którym możemy uwielbiać Jezusa za Jego wielką miłość – mówią uczestnicy Ks. Tomasz Lis/GN

Sandomierska Noc Młodych - 21 grudnia 2012 r.
ks. Tomasz Lis, kl. Rafał Kusiak

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma