Nowy numer 28/2018 Archiwum

Kolęda do nieba

Wspaniały koncert pod gwiazdami odbył się przy kościele parafialnym w Jarocinie. Wystąpili członkowie grup wokalnych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki.

Przy siarczystym mrozie swojego głosu użyczyły zarówno kilkuletnie maluchy ustrojone w  skrzydła, jak i nastolatki dzierżące w rękach gwiazdy oraz seniorzy ubrani w ciemne togi. Dodatkowo chór ten wzmocniła schola prowadzona przez Katarzynę Pliszkę, nauczycielkę Zespołu Szkól w Jarocinie. W sumie śpiewało ponad 50 osób. Koncert prowadziła dyrektor GOK Karolina Kutyła. Po półtoragodzinnym kolędowaniu wszyscy jego uczestnicy udali się na Mszę św., którą odprawił proboszcz parafii pw. Matki Bożej Bolesnej ks. Tadeusz Kuźniar. Koncert „Kolęda do nieba” zakończył się poczęstunkiem, czyli gorącym barszczykiem i kapuśniaczkami.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma