Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zaczęli od bociana

Centrum Edukacji Ekologicznej powstało w Jarocinie. Uroczyście otworzyli je przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Bąk oraz wójt Zbigniew Walczak.

Powstanie centrum to wynik realizacji projektu "Interaktywne Centrum Edukacji Ekologicznej w Jarocinie ośrodkiem promocji i ochrony zasobów przyrodniczych w regionie". Jego całkowity koszt to ponad 443 tys. złotych, z czego prawie 313 tys. to unijne dofinansowanie. Przy okazji otwarcia centrum rozstrzygnięto konkurs fotograficzny zorganizowany przez gminę Jarocin pt. "W krainie bociana białego". Pierwsze miejsce zdobył Wojciech Zatwarnicki z Polany, drugie – Krzysztof Kołodziejczyk ze Stalowej Woli, a trzecie Adam Dec z Jarocina oraz Jan Kutyła z Nisko. Zdjęcia można oglądać w centrum.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma