Nowy numer 08/2020 Archiwum

Harcerskie śpiewanie

II Wojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej "Na ojczystym szlaku" odbył się w Rudniku nad Sanem.

Jego organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rudniku nad Sanem. W sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowało się 15 drużyn harcerskich  z Brzozowa, Dębicy, Frysztaka, Grębowa, Jarosławia, Leżajska, Lubaczowa, Kolbuszowej Dolnej, Mielca, Mrowli,  Rzeszowa, Stalowej Woli, Strzyżowa, Tarnobrzega oraz oczywiście gospodarze. Pierwsze miejsce zdobył Zespół Szkół Specjalnych z Tarnobrzega, który wyprzedził Zespół Szkół Specjalnych z Kolbuszowej oraz Zespół Szkół Specjalnych z Dębicy. Poza konkursem wystąpili uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Jeżowem oraz harcerze ze Szczepu „Puszcza” z Rudnika nad Sanem.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama