Nowy numer 25/2018 Archiwum

Komfort egzaminu

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu kursanci będą zdawać egzamin praktyczny w nowych toyotach.

Zmiany podyktowane są dużym wyeksploatowaniem używanych dotychczas aut. Dziennie w tarnobrzeskim ośrodku egzamin w Peugeocie 207 zdawało około 160 osób. – Samochody, w których zdaje się prawo jazdy, są użytkowane w zupełnie inny sposób – przypomina Wiesław Lichota, dyrektor WORD w Tarnobrzegu. – Każdy kierowca ma inny wzrost, inną wagę, a to w znaczny sposób wpływa na komfort jazdy. My jako ośrodek chcemy zachować najwyższe standardy, dlatego koniecznością była wymiana peugeotów.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego miał do wyboru cztery oferty. Do przetargu wystartowały firmy produkujące peugeoty, fordy, toyoty i hyundaie. – Kierowaliśmy się głównie założeniami finansowymi – wyjaśnia dyrektor WORD. – Choć dealerzy hyundai przedstawili najtańszą ofertę, to niestety nie spełnili niezbędnych warunków, dlatego też wybraliśmy Toyotę Yaris.

Do 16 listopada potrwa okres przejściowy, w którym będzie następowała systematyczna wymiana aut. Po nim peugeoty zostaną zastąpione toyotami.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma