Nowy numer 25/2018 Archiwum

Oaza modlitwy w Stalowej Woli przejdź do galerii

Prawie 50 młodych daje świadectwo swojej wiary podczas Oazy Modlitwy, zorganizowanej przez księży michalitów oraz młodzież z Ruchu Światło i życie.

Oaza przebiega pod hasłem "Wierzę! Teraz i zawsze", a  odbywa się w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli.

Uczestniczy w niej młodzież gimnazjalna, licealna, a nawet studenci. W bogatym trzydniowym programie są na przykład konferencje prowadzone przez michalitę z Miejsca Piastowego ks. Grzegorza Krężela, wspólna modlitwa, Eucharystia, projekcja filmu „Teraz i zawsze” Artura Pilarczyka oraz koncert zespołu „Strona B”.

Jak zapewniają uczestnicy, atmosfera jest przednia. Jutro zakończenie oazy połączone z agapą.

Więcej przeczytasz w najbliższym gazetowym wydaniu sandomierskiego "Gościa Niedzielnego".


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma