Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Spółdzielczy piknik przejdź do galerii

Piknik z okazji Międzynarodowego Roku Spółdzielczości oraz 20-lecia działalności Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli odbył się na placu zabaw obok SDK. Piknik przebiegał pod hasłem "Spółdzielnie - Razem".

Na scenie zaprezentowało się wiele zespołów i solistów, ale głównymi gwiazdami wieczoru byli Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Podczas pikniku rozstrzygnięto także konkurs na najładniejszy balkon i ogródek przy bloku. W tym roku Złotą Pelargonię otrzymała Elżbieta Rębacz, Srebrne – Małgorzata i Tadeusz Mazurkowie oraz Stanisława i Kazimierz Koćmirscy,  Brązowe zaś jury przyznało Helenie i Ryszardowi Wójtowiczom, Stanisławie i  Ryszardowi Mazurkom, Krystynie Szufnarowskiej oraz Ewie i Marianowi Beksiakom. Nagrody wręczali znany telewizyjny prezenter pogody Tomasz Zubilewicz i dyrektor SDK Bogusława Herdzik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL