Nowy numer 42/2019 Archiwum

Szachowy turniej

XXII Memoriał Szachowy im. Jana Gietki, znanego nie tylko na Podkarpaciu patrioty i szachisty, rozegrany został w Rudniku nad Sanem

W turnieju rozegranym w rudnickim LO wzięło udział 206 szachistów z Polski i Ukrainy.  Jego głównym organizatorem było Stowarzyszenie im. Jana Gietki, któremu prezesuje córka patrona turnieju Danuta Kacprzyk. W poszczególnych grupach swoje konkurencje wygrali Daniel Frączek, Tomasz Woźny, Mykola Kyrychenko ze Lwowa, Maksym Grynak z Nowojavorivsk i  Hubert Bień. Najmłodszym zawodnikiem zawodów  był Michał Ostrowski (5 lat) a zawodniczką - Magdalena Gaj (6 lat). Turniej odbywał się pod patronatem marszałka województwa podkarpackiego i starosty powiatu niżańskiego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013. Finansowego wsparcia udzieliło także Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL