• facebook
 • rss
 • Weekend dla zdrowia

  Weekend dla zdrowia
  10 Lipca 13:00
  Plac Piłsudskiego w Stalowej Woli.
  Organizator: Starostwo powaitowe w Stalowej Woli
  Pobieranie...

  Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli oraz Stalowowolski Klub Biegacza zapraszają na IV Stalową Dychę oraz Weekend dla Zdrowia. Impreza już w najbliższą niedzielę od godz. 13 na placu Piłsudskiego w Stalowej Woli. Ne może Cię zabraknąć!

  Tradycyjnie już 10 lipca spotykamy się na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli by promować zdrowy styl życia. O godzinie 13:00 Stalowowolski Klub Biegacza otworzy biuro zawodów, o godz. 15:00 odbędzie się Bieg Nadziei Olimpijskich, następnie Bieg Rodzinny. O godzinie 16:30 Bieg Główny czyli IV Stalowa Dycha.

  W tym samym czasie – już od godziny 13:00 zapraszamy na skwer obok fontanny całe rodziny. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy konkursy plastyczne i sprawnościowe w ramach Miasteczka Zabawy.

  Fundacja Fundusz Lokalny SMK przygotowała konkurs o tematyce prozdrowotnej połączony z quizem, w którym do wygrania jest ROWER!!! Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

  Ponadto od godziny 13:00 ruszają warsztaty kulinarne dla dzieci „ZABAWA W GOTOWANIE”.

  W tym samym czasie odbędzie się II Spartakiada Stowarzyszeń, której organizatorem jest Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Stalowowolskiego.

  W godzinach 13:00 – 18:00 w Miasteczku Profilaktycznym będzie można także nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy, m. in. będą z nami pracownicy Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli, Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Stalowej Woli, Piłkarska Akademia Stalowa Wola oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych, a także młodzieżowe drużyny OSP.

  Zapraszamy!

  Regulamin Konkursu dla rodzin tutaj. Nagroda główna ROWER!

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół