• facebook
 • rss
 • Dla miłośników kryminałów

  4 Czerwca 19:30
  MBP w Stalowej Woli
  Organizator: MBP w Stalowej Woli
  Pobieranie...

  „Czytasz kryminały – sprawdź się i wygraj” – to quiz wiedzy o literaturze kryminalnej, w którym można wygrać czytnik e-booków. Konkurs odbędzie się 4 czerwca 2016 r. o godzinie 19:30 w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 w sali komputerowej. Zgłoszenia należy składać do dnia 20 maja 2016 r. A już od teraz można się do quizu przygotowywać.

  Konkurs ma formę testu, składającego się z pytań zamkniętych. Pytania podzielone są na dwa zestawy. Pierwszy obejmuje 15 pytań ogólnych z zakresu literatury kryminalnej polskiej i obcej. Drugi zestaw składa się z pytań obejmujących znajomość 4 lektur wybranych przez organizatorów (po 10 pytań z każdej pozycji). Warunkiem  udziału w konkursie jest bardzo dobra znajomość czterech wybranych powieści kryminalnych.

  Oto lista lektur: Agatha Christie „Noc w bibliotece”, Marek Krajewski, Mariusz Czubaj „Aleja samobójców”, Zygmunt Miłoszewski „Ziarno prawdy”, Stieg Larsson „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”. Książki można wypożyczyć choćby w MBP, dostępne są także w wersji audio.

  Na zwycięzcę czeka nagroda: czytnik ebooków, zdobywca drugiego miejsca otrzyma nowości literatury kryminalnej, a trzeciego - film DVD o tematyce kryminalnej.

  Zainteresowani udziałem w konkursie powinni złożyć pisemne zgłoszenie, dostępne na stronie internetowej Organizatora (www.biblioteka.stalowawola.pl w zakładce „Konkursy’) zawierające dane uczestnika i zgodę na wykorzystanie danych osobowych na potrzeby konkursu i promocji Biblioteki.

  Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli (budynek Biblioteki Międzyuczelnianej) przy ul. ks. J. Popiełuszki 10,  tel. 15 842–10–63 wew. 102  (tam również  można wypełnić formularz zgłoszeniowy).

   

   

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół