• facebook
 • rss
 • Zrób kartkę Wielkanocną

  12 Marca 10:30
  MBP w Stalowej Woli
  Organizator: MBP w Stalowej Woli
  Pobieranie...

  MBP w Stalowej Woli zaprasza na warsztaty robienia wielkanocnych kartek.

  Zbliżają się święta Wielkiej Nocy. Jeśli chcesz wysłać bliskim jedyną i niepowtarzalną kartkę z życzeniami Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza na międzypokoleniowe warsztaty kreatywnego tworzenia kartek i ozdób świątecznych. Start w sobotę, 12 marca o godzinie 10.30 w obiekcie Biblioteki Międzyuczelnianej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10.

  Przez 2 godziny pod okiem plastyka każdy chętny będzie mógł wykonać kartki, które wyśle przed świętami do bliskich. Albo ozdoby, które włożymy do koszyczka czy postawimy na wielkanocnym stole. – Zapraszamy na warsztaty rodziców z dziećmi, dziadków… Całe rodziny będą mogły samodzielnie wykonać oryginalne świąteczne kartki pod okiem plastyka. Biblioteka zapewnia również wszystkie materiały potrzebne do wykonania kartek – mówi Ewa Biały, dyrektor stalowowolskiej MBP.

  Wspólnie z personelem biblioteki mieszkańcy Stalowej Woli i okolic tworzyli takie niepowtarzalne kartki na Boże Narodzenie już dwukrotnie. Na ostatnich zajęciach, w bibliotece pojawiło się ponad 60 osób, powstało około 500 niepowtarzalnych kartek czy ozdób na świąteczne prezenty. I padł pomysł, który za kilka dni stanie się faktem, by razem wykonać także kartki na Wielkanoc. – Warsztaty były okazją do kreatywnego spędzenia wolnego czasu i integracji, to naprawdę ciekawy sposób na spędzenie soboty w rodzinnym gronie – przekonywali Czytelnicy. Wygląda na to, że podobnie będzie także tym razem.

  Zapraszamy do budynku Biblioteki Międzyuczelnianej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, w sobotę 12 marca, na godzinę 10.30, do Sali Spotkań nr 2, na II piętrze.

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół