• facebook
 • rss
 • Promocja Książki Jerzego Augustyna

  Promocja Książki Jerzego Augustyna
  16 Października 18:00
  MBP w Stalowej Woli, sala bankietowa
  Organizator: MBP w Stalowej Woli
  Pobieranie...

  MBP w Stalowej Woli zaprasza na promocję książki Jerzego Augustyna pt. Przywództwo w oświacie".

  Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza zaprasza na promocję książki Jerzego Augustyna „Przywództwo w oświacie”. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 16 października o godzinie 18.00, w budynku Biblioteki Międzyuczelnianej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 (sala bankietowa, II piętro).

  - Publikacja „Przywództwo w oświacie” zasługuje na ogłoszenie drukiem, jako swego rodzaju przybornik nauczycielski. Motywy i przesłanki podjęcia przywództwa w oświacie autor objaśnia we wstępie. Odnoszą się one krytycznie do obecnego systemu edukacji w naszym kraju. Wskazuje na nieadekwatność systemu do obserwowanych realnych potrzeb oświaty… Autor zasadnie uważa, że jedną z dróg zmian obecnego stanu rzeczy jest doskonalenie przywództwa w oświacie. Pomysł zasługuje na poparcie, choćby dlatego, że jest to w pewnym sensie „bezinwestycyjna” droga do naprawy obecnego stanu rzeczy – pisze prof. dr hab. Zdzisław Bombera we wstępie do publikacji.

  Jerzy Augustyn urodził się 24 października 1952 r. w Rudniku nad Sanem. Radny Rady Miejskiej w Stalowej Woli trzech kadencji. Pisze i publikuje w wydawnictwach szkolnych i zeszytach naukowych WSE. Dotychczasowe prace to: „Koniunktura gospodarcza” (praca zbiorowa pod red. prof. dr hab. Zdzisława Bombery „Czas odkształceń-nicowanie materiału”), „Motywowanie pracownika”, „Polska droga transformacji”, „Kontrola i audyt wewnętrzny w zarządzaniu przedsiębiorstwem”.

   


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół