• facebook
 • rss
 • Weź za siebie odpowiedzialność

  Andrzej Capiga Andrzej Capiga

  dodane 15.11.2017 07:37

  Agnieszka Pieniążek, katolicka blogerka, socjolog społeczny i animatorka życia rodzinnego spotka się w najbliższą niedzielę z mieszkańcami Stalowej Woli w parafii Trójcy Przenajświętszej.

  Będzie to drugie spotkanie z cyklu Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Pani Agnieszka wystąpi z wykładem pt. „Grunt pod zmiany - czyli dlaczego wystarczy Twoja zmiana, żeby zmienić relację z innymi”.

  - Zapraszam cię do tego, abyś dokonał bardzo ważnego kroku w swoim rozwoju. Zacznij brać osobistą odpowiedzialność za swoje uczucia, reakcje i zachowanie. Bez tego będziesz wciąż kręcić się w kółko i szukać winnych wokół siebie. Nie będziesz w stanie dokonać żadnej znaczącej zmiany w sobie i w swoich relacjach z innymi - zachęca blogerka.
  - Rodzinne Świętowanie Niedzieli to konkretne działanie w naszej parafii na rzecz rodzin. Kilka rodzin ze Stalowej Woli, wzorując się spotkaniach organizowanych w Warszawie na Bemowie przeniosło ten pomysł na nasz grunt - powiedział ks. Mieczysław Kucel, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli.

  Rodzinne Świętowanie Niedzieli rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.30. O godz.11.45 w sali teatralnej, w dolnym kościele, rozpocznie się spotkanie z Agnieszką Pieniążek.

  Po wykładzie będzie można zadawać pytania oraz przy ciastku z herbatą wziąć udział w dyskusji na temat tworzenia między ludzkich relacji. Organizatorzy na cały czas trwania rodzinnego święta zapewniają opiekę dla dzieci.

   

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół