• facebook
 • rss
 • Linia na medal

  Andrzej Capiga Andrzej Capiga

  dodane 10.02.2017 13:25

  Najnowocześniejsza w Stalowej Woli linia diagnostyczna dla pojazdów rozpoczęła pracą w miejscowym PKS.

  Nowa linia, polski produkt, który w ubiegłym roku otrzymał złoty medal na Międzynarodowych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu, wyposażona jest między innymi w program do archiwizacji danych pozwalający porównywać stan techniczny auta z poprzednim rokiem.

  - Linia Uniline Quantum to komputerowo zintegrowana ścieżka diagnostyczna, która bada zbieżność kół, zawieszenie, układ kierowniczy, stan techniczny amortyzatorów czy hamulców w czasie nawet dwa razy krótszym niż na dotychczas używanym sprzęcie. Praca całego urządzenia jest sterowana z jednego pilota. Spełnia też ono wymagania Unii Europejskiej - wyjaśnia kierownik Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Dariusz Wojdanowicz.

  Komputery skrócą czas badania nawet o połowę   Nowa linia
  Komputery skrócą czas badania nawet o połowę
  Andrzej Capiga /Foto Gość
  Linia będzie obsługiwać wszystkie rodzaje pojazdy, w tym także ciągniki rolnicze, motocykle i motorowery. - Dodatkowym udogodnieniem dla naszych klientów jest fakt, iż o zbliżającym się terminie badania ich pojazdów przypominamy darmowym esemesem - dodał Tadeusz Bąk, prezes stalowowolskiego PKS.

  Niektóre prace nadal jednak muszą być wykonane ręcznie   Nowa linia
  Niektóre prace nadal jednak muszą być wykonane ręcznie
  Andrzej Capiga /Foto Gość
  Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów przy PKS Stalowa Wola działa już 20 lat. Średnio w roku przeprowadza około 5 tys. badań pojazdów. Obecnie w mieście jest już 14 stacji diagnostyki pojazdów, w tym 3 okręgowe.

   

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół