• facebook
  • rss
  • Ministrancki senat

    ks. Tomasz Lis

    dodane 24.02.2014 17:46

    Dziesięciu członków mają nowe diecezjalne władze ministranckie. Pod ich okiem przygotowują się nowi członkowie służby ołtarza oraz pomagają w uświetnieniu uroczystych asyst liturgicznych.

    Nowi członkowie zarządu zostali zatwierdzeni przez bp Krzysztof Nitkiewicza, który pobłogosławił im na nową posługę. Podczas wspólnego spotkania biskup pogratulował ich nominacji wręczając przy tym imienne dyplomy. Podziękował ministrantom za szczerą i fachową posługę w parafiach i na diecezjalnych spotkaniach. Biskup wyraził także nadzieję, że nowo powołany skład Zarządu spełni wszelkie powierzone w nim nadzieje i da w przyszłości owoc w postaci powołań zakonnych i kapłańskich.

    W skład Zarządu Liturgicznej Służby Ołtarza wchodzą:

    Prezes, animator Paweł Bąk z parafii Świętego Józefa w Chodkowie. Wiceprezes, animator Kajetan Pałkus z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu na Serbinowie, wiceprezes, animator Piotr Wolak z parafii Świętego Franciszka Salezego i Świętego Andrzeja Boboli w Gorzycach, sekretarz generalny, animator Krzysztof Sobkowicz z parafii Chrystusa Króla w Tarnobrzegu, administrator i redaktor strony internetowej, animator Piotr Smykla z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu na Serbinowie, administrator i redaktor strony internetowej, animator Grzegorz Gnat z parafii Chrystusa Króla w Tarnobrzegu, redaktor strony internetowej, animator Kamil Gil z parafii Świętego Franciszka Salezego i Świętego Andrzeja Boboli w Gorzycach, redaktor gazetki LSO Animator Rafał Faryniarz z parafii Miłosierdzia Bożego w Skopaniu, redaktor gazetki LSO Animator Maciej Wolak z parafii Świętego Franciszka Salezego i Świętego Andrzeja Boboli w Gorzycach, redaktor gazetki LSO Ceremoniarz Michał Górski z parafii Chrystusa Króla w Tarnobrzegu.

    «« | « | 1 | » | »»
    oceń artykuł

    Zobacz także

    Komentowanie dostępne jest tylko dla .

    Reklama

    Zapisane na później

    Pobieranie listy

    Reklama

    przewiń w dół