Nowy numer 50/2019 Archiwum
 • awegierski
  14.04.2019 22:28
  awegierski
  Rzeczpospolita pamięta o swoich bohaterach ?
  Proszę o wyjaśnienie . Najbliższa mi osoba moja Matka została odznaczona KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI
  Dlaczego rodzina Węgierskich ze Staszowa nie została o tym poinformowana?
  Z informacji jakie dotarły do mnie wynika że to urzędnik Państwowy
  „ wnioskodawca”decyduje o tym kto jest najbliższy
  mojemu dziadkowi Andrzejowi Dajtrowskiemu, mojej babci Annie Dajtrowskiej ,mojej mamie Marii Węgierskiej i jedynie osoby wskazane przez urzędnika państwowego moją wiedzę o uroczystości wręczenia odznaczeń i typowania ich odbiorców.
  Brak podstawowych zasad międzyludzkich osób ,które odebrały odznaczenia moich najbliższych nasówa kolejne pytanie.- kim jest Pani Anna Garczyńska?
  doceń 7
 • awegierski
  24.04.2019 10:09
  awegierski
  "Kłamca przekazuje informacje niezgodne z jego przekonaniem o rzeczywistości z intencją, by zostały one wzięte za prawdziwe."Leokadia Kawalec z domu Dajtrowska 20 urodziny obchodziła 1942 roku.
  doceń 6
 • awegierski
  28.04.2019 15:04
  awegierski
  .....w Staszowie 147 dni "Getto zostało utworzenie 15 czerwca 1942 ", "likwidacja getta 7 listopad 1942." ,,połowa ludności Staszowa. Ludności, która tworzyła historię tego miasta od XVI wieku i miała istotny wkład w jego rozwój gospodarczy."" 8 listopada 1942 roku staszowscy Żydzi po raz ostatni patrzyli na swoje miasto.
  doceń 5
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama