Pomóżmy Karince

Marta Woynarowska Marta Woynarowska

dodane 05.01.2019 15:52

Oddział Caritas Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnobrzegu-Zakrzowie zaprasza na koncert "Gwiazdka dla Kariny".

Pomóżmy Karince

Będzie to charytatywny koncert świąteczny aktorki i piosenkarki Olgi Szomańskiej, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie 9-letniej Karinki, walczącej z chorobą nowotworową. U dziewczynki zdiagnozowano białaczkę. Obecnie Karinka zamieniła dom na szpital. Cały czas na oddziale szpitalnym towarzyszy jej mama. Tata zawiesił pracę zawodową, by móc opiekować się dwiema młodszymi siostrami Karinki, z których jedna ma zaledwie 3 lata, a druga półtora roku. Sytuacja rodziny jest bardzo trudna.

- W związku z planowanym przez nas przedsięwzięciem, które odbędzie się we wtorek 8 stycznia o godz. 18, w naszym zakrzowskim kościele parafialnym, zwracamy się do wszystkich z serdeczną prośbą o wsparcie akcji charytatywnej, poprzez przekazanie na rzecz parafialnego zespołu Caritas dowolnych kwot, które w całości, co do złotówki, zostaną przekazane rodzicom dziewczynki na jej ratowanie - prosi ks. Jan Kaszewicz, proboszcz parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. - Pamiętajmy, co powiedział św. Jan Paweł II, że „człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” - apelował ks. proboszcz.