Zmiany organizacji ruchu w Sandomierzu

KPP w Sandomierzu

dodane 31.10.2018 18:37

Od 31 października do 4 listopada będą tymczasowe zmiany organizacji ruchu w przy sandomierskich nekropoliach.

Zmiany organizacji ruchu w Sandomierzu Zmiana organizacji ruchu w Sandomierzu Szymon Zmarlicki /Foto Gość

Z uwagi na przewidywane wzmożenie natężenia ruchu pojazdów oraz pieszych, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach cmentarzy.

W Sandomierzu kierujący muszą być przygotowani na tymczasowe zmiany oznakowań w dniach 31 października i 4 listopada.

Na ul. Lubelskiej - droga W777 i K-77 w okolicy cmentarza Krukowskiego (od skrzyżowania ul. Kwiatkowskiego z ul. Lubelską po obu stronach - na odcinku około 300 m do skrzyżowania z ul. Ogrodniczą i Młyńską), będzie obowiązywał bezwzględny zakaz zatrzymywania się i postoju. Parkowanie pojazdów będzie możliwe na parkingu bezpośrednio przy cmentarzu.

Kolejna zmiana w organizacji ruchu będzie na ul. Długiej i ul. Dobkiewicza.

Na ul. Długiej - na odcinku od ul. Lubelskiej do skrzyżowania z ul. Dobkiewicza - będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy.
Zakaz zatrzymywania się po lewej stronie na ul. Długiej będzie obowiązywał na odcinku od skrzyżowania z ul. Dobkiewicza do skrzyżowania z ul. Milberta, natomiast zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi będzie obowiązywał na ul. Dobkiewicza, na odcinku od skrzyżowania z ul. Długą do skrzyżowania z ul. Schinzla.

Przewidywane utrudnienia w ruchu mogą wystąpić także na drodze krajowej K-79 w miejscowościach: Samborzec i Łoniów oraz na drodze powiatowej w miejscowościach: Obrazów i Świątniki oraz na drodze wojewódzkiej nr 777 w Linowie.

Zachowajmy rozsądek, nie spieszmy się, zdejmijmy nogę z gazu i pomyślmy o własnym bezpieczeństwie i szczęśliwym powrocie do domu.

Przypominamy, by kierujący bezwzględnie podporządkowywali się poleceniom wydawanym przez policjantów kierujących ruchem.