Razem dla Biało-Czerwonych

ks. Tomasz Lis

publikacja 21.06.2016 15:57

Dziś o 18.00 kolejny mecz naszej drużyny piłkarskiej na Euro 2016. Tym razem w planie Ukraina. Pokażcie jak wspólnie i pojedynczo kibicujecie naszym orłom. Niech jedno z was zrobi zdjęcie, byście mogli dołączyć do naszej strefy!

Rodzina Dydkowskich Rodzina Dydkowskich
Strefa w Ostrowcu Świętokrzyskim
Archiwum porywatne

Awans mamy już niemal zapewniony, jednak biało-czerwoni muszą jeszcze powalczyć, aby zdobyć dobre miejsce w tabeli grupy i za kolejnego rywala mieć trochę słabszą ekipę. Ostatni mecz w fazie grupowej to pojedynek z Ukrainą.

Tak, jak podczas poprzednich meczy, na naszej stronie internetowej zakładamy specjalną galerię zdjęć, by pokazać, jak kibicujecie oraz jak wspólnie bawicie się przy oglądaniu meczów rozgrywanych na francuskich boiskach.

Zasada dołączenia do strefy kibica „Gościa Niedzielnego” jest bardzo prosta. Robicie ciekawe zdjęcie Waszej strefy kibica i przesyłacie na nasz adres: sandomierz@gosc.pl.

Każde zdjęcie postarajcie się opisać: miejsce strefy kibica, kto kibicuje, komu kibicujecie lub podczas jakiego meczu był taki doping! No i oczywiście nie zapomnijcie podać kto jest autorem zdjęcia i jak można się skontaktować w razie przyznania nagrody za najlepsze zdjęcie. To wszystko umieścicie w opisie zdjęcia.

Strefa w Botswanie   Strefa w Botswanie
Misja ks. Mateusza Kusztyba
Archiwum prywatne
Gdy tylko opadną emocje pomeczowe dołączymy wasze fotki do wspólnej galerii.

Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone upominkami „Gościa Niedzielnego”.

Już za kilka godzin kolejna dawka emocji w meczu biało-czerwonych. Czekamy na Wasze zdjęcia.

W galerii możecie oglądać, jak kibicowano podczas poprzednich meczów.