Huragan w finale

Andrzej Capiga

publikacja 09.04.2016 18:18

Dziś rozegrano aż 30 meczów.

Turniej piłkarski Turniej piłkarski
W turnieju występują 63 zespoły
Andrzej Capiga /Foto Gość

XVIII Turniej Halowej Piłki Nożnej im. bł. ks. Bronisława Markiewicza jest już na półmetku. W poprzedni weekend o awans do finału walczyły drużyny z grup „A” i „B”. Udało się to następującym ekipom: „Huraganowi” Turbia, Gimnazjum Katolickiemu ze Stalowej Woli, „Nurtowi” Zarzecze, PG nr 2 ze Stalowej Woli, APN „Bukowa” Jastkowie II oraz FC „Czwórce”.

- Dzisiaj do rozgrywek przystąpiło 16 zespołów rywalizujących w grupach „C” i „D” oraz dziewczęta z grupy „A”. W sumie rozegrano 30 meczów – powiedział Mariusz Szkutnik, koordynator turnieju. Grę w finale zagwarantowały już sobie natomiast Dream Team 2, PG Kamień, AZS Nowa Słupia, UKS Nisko, UKS „Olimpia” Pysznica oraz GIM Team2.

Turniej piłkarski   Turniej piłkarski
Mecze były bardzo zacięte
Andrzej Capiga /Foto Gość

W turnieju, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Opieki nad Dziećmi „Oratorium” w Stalowej Woli, biorą udział aż 63 zespoły z pięciu powiatów: stalowowolskiego, niżańskiego, leżajskiego, kieleckiego a nawet garwolińskiego. Zawody rozgrywane są w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych nr 3 im. Jana III Sobieskiego. Sędziują zaś Sławomir Mulawka, Mieczysław Żurawski i Piotr Nazimek.