Zwycięstwo w pucharach

ks. Tomasz Lis

publikacja 27.01.2015 11:19

Siatkarki z Ostrowca pokonały w ramach rozgrywek w Puchar Polski drużynę Legionovii. Ostrowczanki oddały rywalkom tylko jeden set.

Zwycięstwo siatkarek z Ostrowca Zwycięstwo siatkarek z Ostrowca
KSZO pokonało Legionovię
ks. Tomasz Lis /Foto Gość

Drużyna KSZO podeszła do spotkania z dużym animuszem, gdyż kilka dni wcześniej w rozgrywkach ligowych pokonała ekipę z Legionowa, zdobywając komplet punktów.

W ostrowieckiej hali przy dopingu kibiców gospodynie znakomicie rozpoczęły spotkanie, utrzymując przez cały pierwszy set przewagę nad rywalkami na kilka punktów i ostatecznie zwyciężając pierwszego seta 25:19. Początek drugiego seta pokazał także wyższą formę siatkarek z Ostrowca, jednak w połowie coś się zacięło w ekipie Dariusza Parkitnego i goście osiągnęli przewagę, której nie odpuściły, wygrywając 20:25. Trzeci set był pokazem dobrej gry siatkarek z Ostrowca, które zwyciężyły 25:18. Czwarty set był początkowo wyrównany, jednak końcówka należała do gospodyń, które wygrały ostatniego seta 25:16 i cały mecz w setach 3:1.

Najlepszą zawodniczką zawodów została Ewelina Tobiasz (KSZO)

W kolejnej rundzie przeciwnikiem drużyny KSZO Ostrowiec będzie KS PAŁAC Bydgoszcz.