Chwała Obecnemu

ks. Tomasz Lis

publikacja 23.06.2014 17:33

„Biadania moje zmieniłeś mi w taniec; wór mi rozwiązałeś, opasałeś mnie radością, by moje serce nie milknąc psalm Tobie śpiewało” (Ps 30, 12-13) - te słowa były mottem modlitewnego spotkania w ostrowieckim sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Ostrowiecki koncert uwielbienia Ostrowiecki koncert uwielbienia
ks. Tomasz Lis/ GN

Młodzież z ostrowieckich parafii podczas koncertu uwielbienia swoim śpiewem i osobistym świadectwem wyraziła swoją radość i wdzięczność Bogu za wszystko co uczynił, za Jego łaskawość i dobroć.

Koncert zgromadził w świątyni wszystkich, którzy pragnęli włączyć się w pieśń uwielbienia. Przybyli młodzi z ostrowieckich parafii, wspólnoty grup formacyjnych oraz całe rodziny.

Przygotowania do tego szczególnego wydarzenia trwały niemal rok. Podczas koncertu młodzież zaprezentowała 20 utworów, które przeplatane były modlitwą uwielbienia. Akompaniament instrumentów muzycznych pozwolił pieśniom wybrzmieć jeszcze piękniej.

Niemal dwugodzinny koncert swoim słowem podsumował ks. Andrzej Zarzycki, kustosz ostrowieckiego sanktuarium, który podziękował młodzieży za ten szczególny wieczór i możliwość uwielbiania Boga śpiewem.