Pątnicy z 39. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Sandomierskiej na Jasną Górę mają za sobą drugi dzień wędrówki.
W piątek zakończył się drugi dzień wędrówki kolumny stalowowolskiej.
Pątnicy, którzy z samego rana wyruszyli z Tarnobrzega, swój dzień zakończyli w Woli Wiśniowskiej.
Trasa przebiegała przez Łążek, Łoniów, Sulisławice, Wiązownicę, Czajków. Pielgrzymi pokonali etap ok. 40 km.