Nowy numer 49/2023 Archiwum

O stresie, rodzicielstwie i trudnych emocjach

Gmina Stalowa Wola w partnerstwie z zespołem interdyscyplinarnym oraz stalowowolskim powiatem organizują konferencję edukacyjną "Oswoić się z pomocą".

Konferencja odbędzie się 21 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli. - Składa się z dwóch tematycznych bloków, mających formę krótkich wykładów, które stanowią jedynie zapoznanie z prezentowaną tematyką oraz zachętę do korzystania z pomocy i uczestniczenia w oferowanych zajęciach czy warsztatach - poinformował Tomasz Wosk ze Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli.

O stresie, rodzicielstwie i trudnych emocjach

Pierwszy blok konferencji skierowany jest do profesjonalistów zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie oraz do młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Drugi zaś, który może zainteresować wszystkich mieszkańców, przewiduje na przykład krótkie wykłady o stresie, rodzicielstwie i trudnych emocjach.

Ponadto podczas konferencji radca prawny będzie udzielał bezpłatnych konsultacji dotyczących problematyki rodzinnej. Obecni będą też pracownicy pomocy społecznej, ochrony zdrowia, policji, organizacji pozarządowych, pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie czy członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy