GN 37/2021 Archiwum

Stalowa Wola. Z Lipcem w sierpniu

Warsztaty fotografii mody z Krystianem Lipcem organizuje Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli.

Warsztaty potrwają od 4 do 7 sierpnia, a ich zwieńczeniem będzie wydarzenie #4FashionStalowaWola. Wówczas miasto stanie się modową stolicą Polski.

- Bezpłatny kurs, w formie wykładów i zajęć praktycznych, potrwa 3 dni. Pierwszy dzień to wprowadzenie do tematu fotografii mody oraz wzornictwa art déco w Stalowej Woli. Kolejne będą już zajęciami praktycznymi. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, będą mieli okazję współpracować z modelkami, wizażystami i projektantami, poznać zasady pracy na planie zdjęciowym - poinformowała Katarzyna Warchoł-Garlicka z MDK w Stalowej Woli.

Stalowa Wola. Z Lipcem w sierpniu

Zdjęcia, które powstaną podczas warsztatów, zostaną wykorzystane jako tło do pokazów kolekcji polskich projektantów biorących udział  w #4FashionStalowaWola na tarasie MDK.

- Zainteresowani proszeni są do zgłaszania chęci udziału w warsztatach na adres: 4fashionstalowawola.foto@gmail.com. Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które nadeślą zgłoszenia. Na warsztaty przyjmiemy jednak maksymalnie 10 osób. Na zgłoszenia czekamy do 30 lipca - dodała pani Katarzyna.

Krystian Lipiec urodził się i wychował w Stalowej Woli, skąd w wieku 18 lat przeprowadził się do Krakowa. Tam obronił dyplom w Akademii Fotografii. Swoje prace prezentował zarówno na wystawach w kraju, jak i za granicą - w Rumunii i Anglii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama