Nowy numer 33/2022 Archiwum

Teatr, fotografia i kino w Koprzywnicy!

Najbliższe dni upłyną mieszkańcom Koprzywnicy pod znakiem kultury. Czekają bowiem na nich aż trzy wydarzenia.

W niedzielę, 27 czerwca, obowiązkowo powinni wybrać się na spektakl "Senator, kobiety i inne tajemnice państwowe", który wystawi tarnobrzeski Teatr Czwartek.

O tym, że widzów czeka doskonała zabawa i kawał porządnego teatru doskonale już wiedzą tarnobrzescy teatromani, którzy wybrali się w minionym tygodniu na premierowe przedstawienia w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Autor sztuki Dominik W. Rettingera dowcipem, ironią, inteligentnymi dialogami i nieco absurdalnym humorem opisuje polską scenę polityczną i rozgrywki toczące się za jej kulisami. Inscenizacja przygotowana zespołowo przez Maję Brzeską, Agatę Szymańską, Marcina Rasia i Mateusza Załuskę to prawdziwy popis! Spektakl zostanie zaprezentowany na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Koprzywnicy o godzinie 19. Wstęp wolny.

Teatr, fotografia i kino w Koprzywnicy!   W przedstawieniu Teatru Czwartek nie brakuje również wątków miłosnych. Marta Woynarowska /Foto Gość

Natomiast już jutro ośrodek kultury zaprasza na darmową i bezpieczną wycieczkę do Indii. O godzinie 18.30 odbędzie się wernisaż wystawy fotografii pt. "Mistyczne Indie" autorstwa Bogdana Myśliwca z Tarnobrzega. Zdjęcia powstały podczas dwukrotnych podróży fotografika i fotoreportera do Indii. Ukazują życie codzienne, zwyczaje Hindusów, a także bajecznie kolorowe święto Holi.

Dzień później, w piątek 25 czerwca o godzinie 21 nad zalewem rusza tegoroczna edycja kina plenerowego. Widzowie obejrzą film pt. "Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie". Należy zabrać z sobą koc, pled, matę i dobry humor. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama