Nowy numer 2/2021 Archiwum

Rudnik nad Sanem. Ogród pełen sztuki

Barwne anioły, misy, patery, mozaiki, szklane kotki i rybki można od dziś podziwiać w pracowni Beaty i Tadeusza Handziaków w Rudniku nad Sanem.

Ich prace wiszą w domach niemieckich, norweskich i amerykańskich klientów. W Polsce zdobią galerie m.in. w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Można je także podziwiać w Rudniku nad Sanem na Kiermaszu Szkła i Ceramiki, zorganizowanym w pracowni państwa Handziaków przy ul. Kościuszki 100.

Rudnik nad Sanem. Ogród pełen sztuki

- Nasza firma Studio.B zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem ceramiki dekoracyjnej oraz szkła dekoracyjnego i użytkowego w technice fusingu, czyli metodzie polegającej na zgrzewaniu szkła w bardzo wysokiej temperaturze, powyżej 800 stopni. Szkło i ceramikę wykonujemy w całości ręcznie, wykorzystując różnorodne techniki modelowania i zdobienia. Taki sposób pracy nadaje przedmiotom niepowtarzalny charakter. Nasze wyroby charakteryzują wysoka jakość designu, jednorodna stylistyka, bogata kolorystyka. Zarówno przy wyrobie szkła, jak i ceramiki bazujemy na materiałach renomowanych firm, co pozwala nam na zaoferowanie wyrobów wysokiej jakości. Podejmujemy się również realizacji zleceń nietypowych w technice fusingu, witraża tradycyjnego i w mozaice - wyjaśnia B. Handziak.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama