Nowy numer 21/2020 Archiwum

Rudnik nad Sanem. Ogród pełen sztuki

Barwne anioły, misy, patery, mozaiki, szklane kotki i rybki można od dziś podziwiać w pracowni Beaty i Tadeusza Handziaków w Rudniku nad Sanem.

Ich prace wiszą w domach niemieckich, norweskich i amerykańskich klientów. W Polsce zdobią galerie m.in. w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Można je także podziwiać w Rudniku nad Sanem na Kiermaszu Szkła i Ceramiki, zorganizowanym w pracowni państwa Handziaków przy ul. Kościuszki 100.

Rudnik nad Sanem. Ogród pełen sztuki

- Nasza firma Studio.B zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem ceramiki dekoracyjnej oraz szkła dekoracyjnego i użytkowego w technice fusingu, czyli metodzie polegającej na zgrzewaniu szkła w bardzo wysokiej temperaturze, powyżej 800 stopni. Szkło i ceramikę wykonujemy w całości ręcznie, wykorzystując różnorodne techniki modelowania i zdobienia. Taki sposób pracy nadaje przedmiotom niepowtarzalny charakter. Nasze wyroby charakteryzują wysoka jakość designu, jednorodna stylistyka, bogata kolorystyka. Zarówno przy wyrobie szkła, jak i ceramiki bazujemy na materiałach renomowanych firm, co pozwala nam na zaoferowanie wyrobów wysokiej jakości. Podejmujemy się również realizacji zleceń nietypowych w technice fusingu, witraża tradycyjnego i w mozaice - wyjaśnia B. Handziak.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama