Nowy numer 14/2020 Archiwum

Tarnobrzeski szpital wznawia przyjęcia

Zarządzeniem dyrektora Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej wznowił przyjęcia na część oddziałów.

Od dzisiaj tarnobrzeska lecznica, po zawieszeniu przyjęć w miniony piątek, wznawia je na Oddziałach Kardiologicznym z Intensywnym Nadzorem Kardiologicznym, Neurologii z Pododdziałem Udarowym, Pediatrycznym oraz w Centrum Onkologicznym.

Jak informuje w dzisiejszym zarządzeniu dyrektor szpitala „ze względu na braki personelu lekarskiego w dalszym ciągu wstrzymane są przyjęcia na oddziały zabiegowe oraz Oddział Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii”. Na kwarantannie przebywa 50 osób personelu szpitalnego, mającego kontakt z pacjentką, u której w piątek (20 marca) potwierdzono testem zakażenie SARS-CoV-2.

Na dotychczasowych zasadach działa, udzielając świadczeń Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Do poradni specjalistycznych oraz do Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej obowiązuje rejestracja telefoniczna.

Wstrzymanie przyjęć było spowodowane wykryciem u wspomnianej pacjentki szpitala zakażenia koronawirusem. Chora została przewieziona do Centrum Medycznego w Łańcucie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama