Nowy numer 47/2019 Archiwum

Rudnik nad Sanem. IX Wojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej.

IX Wojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej Placówek Kształcenia Specjalnego "Na ojczystym szlaku" odbył się w Rudniku nad Sanem.

Wzięło w nim udział 106 uczestników, którzy przybyli do Rudnika nad Sanem pod opieką 44 nauczycieli i opiekunów z 21 placówek kształcenia specjalnego z województw podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Gościnnie, w ramach integracji, wystąpili też uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Kochanowskiego w Stalowej Woli.

Jury, któremu przewodniczył Stanisław Białek, pierwsze miejsce przyznało Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Jaśle. Drugie - Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Strzyżowie, a trzecie -  Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Jana Pawła II w Leżajsku. Jury wręczyło także 9 wyróżnień. Nagroda specjalna Marty Szczepańskiej, dyrektor SOSW w Rudniku nad Sanem, powędrowała do Franciszka Powęski- Żaka ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rudniku.

Nagrodami w festiwalu były nowoczesne głośniki, radiomagnetofony, gry komputerowe, słodycze, maskotki, przybory szkolne oraz 150 piłek nożnych, siatkowych i gumowych od jego komendanta Dariusza Kolano.                         

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama