GN 42/2019 Archiwum

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej odbył się w Baranowie Sandomierskim.

- Konkurs odbywa się już od piętnastu lat. Tylko dwa razy  w ciągu tego czasu imprezy nie udało się zorganizować; raz przeszkodziła w tym powódź, a raz remont Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim - powiedziała Aneta Wilk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślęzakach, który konkurs zorganizował.

Jury w składzie Agata Nino-Chwałek, Ian Boon i Adrian Gwoździowski nagrodę Grand Prix przyznało Maji Mazgaj z  LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu  za piękne wykonaniu piosenki „Oops I did it again”  Britney Spears.  

Zwycięzcami konkursu w poszczególnych kategoriach zostali: Julia Trombetta, Zespół „Neon” i Aleksandra Solarska.

Konkurs finansowo wsparli wicestarosta powiatu tarnobrzeskiego Jacek Rożek i burmistrz Baranowa Sandomierskiego Marek Mazur.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama