Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kamień węgielny w hali sportowej w Nisku

Kamień węgielny wmurowano w fundamenty budowanej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nisku.

W obecności gminnych władz odczytano akt erekcyjny, następnie został on umieszczony w specjalnym otworze i zasypany symboliczną kielnią cementu.

W ramach tej samej inwestycji realizowane są dwa zadania - budowa hali sportowej oraz dwuoddziałowego przedszkola przy PSP nr 1 w Nisku. Sama hala sportowa wraz z zapleczem i łącznikiem to obiekt o powierzchni ponad 2 tys. mkw. Będzie on też pełnił funkcję sali widowiskowej na kilkaset osób.

- Mamy za sobą dwa etapy budowy hali. Pierwszy, skromniejszy, kosztował około 200 tys. zł, drugi - ponad 1,5 mln zł. Łączny koszt inwestycji to ponad 6,8 mln zł - powiedział Waldemar Ślusarczyk, burmistrz gminy i miasta Nisko.

Inwestycja oddana zostanie do użytku 29 maja przyszłego roku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL