Nowy numer 48/2023 Archiwum

Rozstrzygnięcie konkursu świątecznego

Dziękujemy za udział w naszym konkursie. Pośród prac, które nadesłaliście, były zdjęcia stroików świątecznych, domowych choinek oraz szopek bożonarodzeniowych. Jury wskazało zwycięzców w trzech kategoriach.

Podczas minionych świąt na naszej stronie internetowej można było zaprezentować świąteczne dekoracje w ramach konkursu świątecznego.

Przez kilka dni internauci oddawali głosy, oceniając poszczególne ozdoby. Zespół jury składający się z osób pracujących w naszej redakcji postanowił nagrodzić po jednej pracy w poszczególnej kategoriach. Za najpiękniejszy stroik uznaliśmy ten wykonany przez Marię Łabudę z Wrzaw. Zrobiła go własnoręcznie z bibuły krepiny oraz żywych roślin. W kategorii choinka nagradzamy świąteczne drzewko wykonane wraz z rodzicami przez Kamila Kosmacińskiego z Modliborzyc. W kategorii szopka nagrodziliśmy pracę nadesłaną przez ks. Konrada Fedorowskiego. Sfotografował stajenkę, która na czas świąt ozdobiła kościół w Raniżowie. Nagrody książkowe wyślemy pocztą. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

Bożonarodzeniowa szopka   Bożonarodzeniowa szopka
Ks. Konrad Fedorowski
ks. Konrad Fedorowski
Świąteczna choinka   Świąteczna choinka
Kamil Kosmaciński
Kamil Kosmaciński

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy