• facebook
 • rss
 • Czytaj wszędzie

  7 Sierpnia 11:30
  MBP w Stalowej Woli
  Organizator: MBP w Stalowej WOli
  Pobieranie...

  Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli zaprasza do włączenia się do akcji "Nie marnuj czasu...Czytaj wszędzie".

  Nie marnuj czasu… Czytaj wszędzie!

  Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli włącza się w kampanię promująca czytelnictwo w miejscach, w których ludzie czekają: w przychodni lekarskiej, urzędzie, na dworcu, w autobusie, samolocie czy pociągu. - Czas oczekiwania nie musi być stracony - może być okazją do oddania się lekturze, zamieniając w ten sposób irytującą konieczność w dodatkową okazję do kontaktu z kulturą - mówi Jarosław Lipszyc, prezes fundacji Nowoczesna Polska, która prowadzi bibliotekę WolneLektury.pl.

  Wykorzystywane przez nas wszystkich urządzenia mobilne takie jak tablety, smartfony, czytniki e-booków, komputery przenośne mogą pomagać w kontakcie z literaturą w każdej chwili i każdym miejscu dzięki internetowej bibliotece WolneLektury.pl. Książki elektroniczne i audiobooki w niej opublikowane są darmowe, pozostają w zasięgu ręki 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i nie dotyczy ich problem ograniczonej liczby egzemplarzy.

  Wolne Lektury są najpopularniejszą w Polsce (2.963.422 unikalnych użytkowników w 2014 roku) biblioteką internetową publikującą utwory należące do klasyki literatury polskiej oraz światowej i udostępniającą je zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Publikacje Wolnych Lektur dostępne są zawsze w kilku formatach: PDF, EPUB, MOBI, TXT, FB2 oraz MP3, Ogg Vorbis i DAISY (dla osób niewidomych i słabowidzących). Więcej informacji na stronie WolneLektury.pl.

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół