Koreanki najlepsze w Ostrowcu

ks. Tomasz Lis ks. Tomasz Lis

publikacja 17.07.2017 09:47

Po zwycięstwach z Peru i Argentyną kibice którzy tłumnie przybyli na halę MOSiR-u przy ul. Świętokrzyskiej mieli nadzieję, że Polki zdobędą w ostrowieckim turnieju komplet punktów.

Koreanki najlepsze w Ostrowcu Mecz Polska - Korea ks. Tomasz Lis /Foto Gość

Podopieczne Jacka Nawrockiego zagrały bardzo dobrze w pierwszym secie, kontrolując wynik niemal przez całą partię. Podobnie gra polskiej ekipy układała się do wyniki 19:12, gdy Polki zdecydowanie stanęły. Koreanki zaczęły dominować na boisku od zagrywki do wykończenia akcji.

Koreanki najlepsze w Ostrowcu   Koreanki wygrały wszystkie mecze ks. Tomasz Lis /Foto Gość Trzeci set nie przyniósł poderwania się do walki polskiej ekipy z zasłużenie wygrały go Koreanki.

Po dwóch turniejach World Grand Prix, Polska jest na drugim miejscu w tabeli i za tydzień zagra w turnieju w Korei Południowej.
Koreanki najlepsze w Ostrowcu   Ekipa Korei najlepsza w turnieju w Ostrowcu ks. Tomasz Lis /Foto Gość - W ostatnich setach zabrakło nam tej "twardości" w grze jaka prezentowaliśmy w pierwszym secie. Koreanki to wymagający rywal, który potrafił bezwzględnie wykorzystać wszystkie nasze słabsze momenty - powiedział Jacek Nawrocki, meczu trener reprezentacji Polski.