• facebook
 • rss
 • Pokazaliście się nam. Rozstrzygnięcie konkursu

  ks. Tomasz Lis ks. Tomasz Lis

  dodane 12.01.2018 13:06

  Dziękujemy za udział w naszym konkursie. Wszyscy, którzy wzięli w nim udział, otrzymają upominki od naszej redakcji.

  Swoje zdjęcie na naszych galeriach z orszaków Trzech Króli na pewno znalazło bardzo wielu naszych czytelników. Dziękujemy za udział w tych plenerowych jasełkach oraz wspaniałe zdjęcia nadesłane do naszej redakcji z tych miejsc, gdzie nie byliśmy w stanie dotrzeć, aby udokumentować wasz orszak.

  Na naszej stornie opublikowaliśmy galerie z fotografiami z 21 orszaków, które przeszły w parafiach i miejscowościach naszej diecezji.

  Dziękujemy szczególnie tym, którzy wzięli udział w naszym konkursie „Pokaż się nam”. Polegał on na odnalezieniu siebie na zdjęciu opublikowanym w naszej galerii, zrobieniu selfie w przebraniu, w jakim braliście udział w orszaku, i wysłaniu zdjęcia do naszej redakcji.

  Na nasz adres dotarło 12 zgłoszeń konkursowych. O zajętych miejscach miała decydować szybkość nadesłania swojego zdjęcia po ogłoszeniu konkursu.

  Najszybciej, bo zaledwie 11 minut od ogłoszenia konkursu, swoje zgłoszenie przysłała pani Elżbieta Stępień z Lenarczyc, parafia Obrazów. Jako druga zdjęcie nadesłała nam pani Renata Surowiec z miejscowości Rożki, parafia Obrazów. Na trzecim miejscu uplasowała się Aleksandra Śliwińska z Andruszkowic, która brała udział w orszaku w Sandomierzu. Kolejnym zgłoszeniem było zgłoszenie trzech małych bohaterów z sandomierskiego orszaku Bartłomieja i Lidii Czarneckich oraz Julii Basińskiej. Następnie swoje zdjęcie przysłała do naszej redakcji pani Barbara Grondkowska z Jasiem i Antosią, którzy brali udział w orszaku w Rudniku nad Sanem. W dalszej kolejności swoje zgłoszenia przysyłali Anna Turkot z Ryłowic, parafia Chobrzany, pan Krystian Rzemień z Nowej Dęby, pan Zygmunt Kliza z Tarnobrzegu, Paweł Stec z Węgrów, parafia Obrazów, pani Beata Zielińska z Chobrzan, Irena Chudolińska z Nowej Dęby i Martyna Sadowska z Lenrczyc parafii Obrazów.

  Nagrody są do odebrania w naszej redakcji (ul Mariacka 12 w Sandomierzu) lub prześlemy je do Państwa pocztą.

  «« | « | 1 | » | »»
  Uczestnicy konkursu

  Uczestnicy konkursu

  Foto Gość DODANE 12.01.2018 AKTUALIZACJA 12.01.2018

  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół