• facebook
 • rss
 • Zacieśniali więzi

  Andrzej Capiga Andrzej Capiga

  dodane 10.10.2017 08:17

  IV Piknik Sąsiedzki zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

  Tym razem integrowali się mieszkańcy Osiedla Fabrycznego, którzy całymi rodzinami spotkali się na placu przy Liceum Katolickim. W organizację pikniku zaangażowali się także rodzice dzieci uczęszczających do Klubu Wesoła Gromadka, Komenda Powiatowa Policji, Restauracja McDonald’s, Klub Wolontariusza oraz Stowarzyszenie Rowerzyści ze Stali.

  Ciasta przygotowali rodzice   Piknik
  Ciasta przygotowali rodzice
  MOPS w Stalowej Woli
  -Głównym celem pikniku była integracja mieszkańców oraz stworzenie możliwości do wzmocnienia więzi sąsiedzkich - powiedziała Agnieszka Chruściel, jedna z jego organizatorek.

  Rozegrano wiele konkursów i zawodów   Piknik
  Rozegrano wiele konkursów i zawodów
  MOPS w Stalowej Woli
  Podczas pikniku rozstrzygnięto konkurs na najlepsze ciasto piknikowe. Komisja w składzie Danuta Stanilewicz, zastępca dyrektora MOPS w Stalowej Woli, Ewa Stój, kierownik świetlicy „Tęcza” oraz Marek Mikliński, przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli za najsmaczniejsze uznała to przygotowane przez Monikę i Andrzeja Bieniek. Drugie i trzecie miejsca zajęły wypieki Teresy Urbanik i Aleksandry Prandzioch.

  Malowano twarze   Piknik
  Malowano twarze
  MOPS w Stalowej Woli
  Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody: mikser wielofunkcyjny i akcesoria kuchenne, które ufundowała Restauracja McDonald’s w Stalowej Woli.

  - Podczas pikniku odbyły się także konkursy z wiedzy o rewitalizacji i Osiedlu Fabrycznym, zawody skręcanie balonów oraz malowania buziek dla najmłodszych uczestników - dodała Ewelina Małek z MOPS.

  A kiełbaski smakowały wyśmienicie   Piknik
  A kiełbaski smakowały wyśmienicie
  Andrzej Capiga /Foto Gość
  O poczęstunek zadbali zaś Klubowicze Wesołej Gromadki, którzy serwowali kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem i kiszonym ogórkiem oraz gorącą herbatę.

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół