• facebook
 • rss
 • Mistrzowie rzutów karnych

  ks. Tomasz Lis ks. Tomasz Lis

  dodane 03.10.2017 17:27

  I Turniej Piłkarski Rycerzy Kolumba w Zaleszanach nie był typowy. Drużyny rywalizują ze sobą, ale w umiejętności strzelania rzutów karnych.

  Do turnieju zgłosiło się 31 zawodników, którzy reprezentowali Publiczne Szkoły Podstawowe w Kotowej Woli, w Majdanie Zbydniowskim – Wólce Turebskiej, w Pilchowie, w Skwierzynie oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Zbydniowie i Zespół Szkół w Zaleszanach.

  Liczyła się precyzja strzału   Liczyła się precyzja strzału Archwum prywatne - Bramka została podzielona na strefy punktowe i trzeba było się bardzo starać, aby trafić w prawe lub lewe okienko bramki, gdyż tam były najwyżej punktowane pola. Każdy z zawodników miał do dyspozycji strzały próbne, ale nie wszyscy korzystali z tej możliwości i oddawali z marszu strzały konkursowe – opowiadał Tadeusz Guźla, jeden z organizatorów.

  Rywalizacja w karnych   Rywalizacja w karnych Archwum prywatne Po ukończeniu przez wszystkich zawodników serii strzałów, okazało się że potrzebna jest dogrywka o drugie miejsce pomiędzy dwójką startujących. Do dogrywki doszło również o miejsca od czwartego do piętnastego. W czasie liczenia punktów przez komisję sędziowską, uczestnicy zawodów mogli posilić się przygotowanymi smakołykami. Najlepszym fachowcem w strzelaniu rzutów karnych okazała się Daria Zielińska z Zespołu Szkół w Zaleszanach, drugie miejsce zajął Franciszek Sądaj z tej samej szkoły, zaś trzecie Kacper Łebek z Zespołu Szkolno-Przedszkolny w Zbydniowie.

  Zwycięzcy konkursu   Zwycięzcy konkursu Archwum prywatne Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa w Turnieju Piłkarskim Rycerzy Kolumba oraz sportowy worek z niespodzianką, zaś zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 15 zostali uhonorowani dodatkowymi nagrodami rzeczowymi.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół